Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohlížečové hry

30. 10. 2013

 nevím o které bych řekla že je nejlepší nebo nejhorší, všechny mě bavily nějaký čas. momentalně hraju jen sfgame a divoké kmeny. začnu teda těmito dvěma. sfgame je velmi dobrá hra. taková opakovačka, ale umí zabavit, někoho jen určitý čas, ale někoho i na furt.  divoké kmeny jsou spíš strategická hra co za chvíly přestanou bavit pokud nebudete hrát s aktivním kmenem nebo nějakou vaší partou lidí :-) 

další hra kterou jsem hrála před hodně hodně hodně dlouhou dobou byl bitefight. o tom vám už nic moc neřeknu jelikož si toho už moc nepamatuju a určitě se i moc změnil. byla to dobrá hra když jsem to hrála ale co bylo na stejný způsob a bavilo mě o dost víc byl gladiatus. další prohližečová hra kterou jsem vyzkoušela byl the-west mě osobně moc nebavila, ale mnohé z vás určitě bavit bude.

další hra co mě moc nezaujala byl ogame je to vesmírná hra a já ji nikdy moc nepochopila. ne že by byla nějak náročná ale prostě jsem strašně nechápavý člověk a neviděla jsem nějaký důvod proč by mě měla bavit. 

naopak hra která mě strašně bavila bylo the settlersonline je to trošku náročnější hra. je hlavně ekonomická a jestli v ní chcete být dobří musíte ji správně pochopit, což to už je těžší. je hlavně pro ty co mají více volného času, je prostě celkem časově náročná dokud nebudete nějaký šílený lvl že už budete mít doly a všechno na tak vysoké úrovni že je nebudete muset co chvíly obnovovat.

když se vrátím k divokým kmenům tak další podobné hry jsou ikariam a grepolis, nevím která z těch dvou je lepší ale lepší než ty dvě jsou divoké :D

žadná další prohližečová hra mě nenapadá co jsem hrála, ale vás určitě jo :) tak nezapomeňte nějakou napsat a doporučit ostatním :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Lioness, 31. 10. 2013 20:06)

dovolím si nesouhlasit protože the settlersonline není náročná hra no možná na tom začátku když už opustíte turtoriál a pak jen si zvyšujete lvly abyste byli nejlepší, ale pro mě to byla taková pohodovka :)) jinak já prohlížečové hry moc neznám, ale hrála jsem jednu dobu howrse :)) a teď hraju zas a opět dk (divoké kmeny) Jinak pěkný popis adminko :D a díky tomu jsem o hrách zase poučenější :D

Re: :)

(Emondrea, 31. 10. 2013 20:47)

dovolím si nesouhlasit s tvým nesouhlasem :d settlery se možná zdají jako lehká hra, ale když chceš být dobrá tak je náročná, hlavně protože musíš i budovy rozestavovat na spravná místa protože mají časovou délku od skladu a zpátky, a ostaní budovy navazují zase na tyto a tak musíš si to rozestavět tak abys měla dobře propočitaný čas, pokud nechceš stavět budovy navíc, což ti hru kompikuje na vyšším lvl protože máš jenom omezený počet budov což se na vyšším lvllu projeví nedostatkem stavebních míst

Re: Re: :)

(Lioness, 31. 10. 2013 20:49)

já to hrála a vím že tam jsou časové úseky, ale nechci se dohadovat každý si myslí svoje :))

 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12956
Měsíc: 185
Den: 2