Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filmy

 Filmy jsou skvělá věc na zabití času, ale pozor aby jste měli dostatek času potom na ostní věci :D nejradši mám asi Batman začíná, Batman temný rytíř a Batman temný rytíř povstal, je to úžasná serie dílu batmana, líp se jim to nemohlo povést, třetí díl mě naprosto dostal a první uchvátil. kdybych to měla soudit tak nejhorší z těchto dílu je podle mě temný rytíř.  kdybych měla napsat všchny moje oblíbené filmy byla bych tu do zítřka, takže tento příspěvěk spíš je na diskuzi pro vás, možná uvidím v komentářích nějaký film který jsem ještě neviděla a ráda se na něho podívám, tak jako někteří další :) když budete chtít doporučit nějaký super film tak napište :)  třeba se nám tady rozvine pěkná diskuze který film je dobrý a který špatný. 

neznám sice moc stránek kde se dají filmy shlédnout ale i těch pár může ostaním ukázat co nevědí tak tady dám nějaké odkazy: www.kinotip.cz 

                                                                www.filmovy.cz

                                                                www.dlouhy-filmy.cz

samozřejmě kdo by chtěl doporučit nějaký film tak ať si klidně řekne mám hromadu filmů co bych doporučila.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Temný rytíř povstal

(Majky, 28. 10. 2013 20:17)

nevíte někdo kde bych to sehnala ke stáhnutí? jsem na to hrozně zvědavá a nemůžu to nikde najít. díky za odpovědi

Re: Temný rytíř povstal

(Emondrea, 30. 10. 2013 15:28)

já viděla originálku, tohle zrovna nevím kde by to bylo ke stáhnutí, ale ke shlednutí je to na kinotipu, ale je to příšerná kvalita, možná ti ještě někdo odepíše s lepším zdrojem :-)

 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12767
Měsíc: 154
Den: 2